E-DEVLET GİRİŞİ BİLGİLERİ

Online Hizmet Atılımı

E-Devlet platformu, Türkiye Cumhuriyeti devlet kurumlarının internet üzerinden hizmet sunabilmeleri amacıyla 2006 yılından itibaren hızlı bir gelişim gösteren ve sürekli olarak çağın gereklerine göre gelişmeye devam eden bir internet platformu.

İlerleyen teknolojinin ve özellikle internetin sağladığı olanaklardan, üst düzeyde yararlanabilmek ve bir anlamda çağı yakalamak amacıyla oluşturulan bu internet platformu üzerinde, tüm kamu kurumlarının web siteleri bulunuyor. İsteyen her Türk vatandaşının E-Devlet girişi yapabilmeleri için, tüm PTT şubelerinden alabilecekleri bir E-Devlet şifresine ihtiyaçları var. Sadece vatandaşlık numarası ibraz ederek isteyen her kesin kolay ve hızlı bir şekilde alabileceği bu şifre sayesinde, E-Devlet kapısı her Türk vatandaşı tarafından hemen kullanılabiliyor.

Platform ile ilgili tüm sorularınızı cevaplayabilecek içerikle hazırlanmış olan web sitemiz, tüm platformdaki işlemlerle ilgili kılavuzunuz olacak incelemeleri hizmetinize sunmaktadır. Yapacağınız tüm işlemlerin öncesinde başvurabileceğiniz web sitemiz üzerinde, işlemleri nasıl yapabileceğinizi adım adım inceleme şansına sahip olacak ve bu sayede, platformu hiç vakit kaybetmeden, en verimli ve en doğru şekilde kullanabileceksiniz.

http://e-devletgirisi.tumblr.com/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s