Online SGK Uygulamaları ile Emeklilik Sorgulamaları

İnternetten artık SGK işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Özellikle de Sosyal Güvenlik Kurumu online hizmet uygulamalarının sağlamakta olduğu büyük avantajlar sayesinde artık maaş sorgulama gibi daha pek çok sigorta işleminizi internet üzerinden yapabilirsiniz. Sigorta mükelleflerinin, sigortalarına ilişkin olarak en güncel ve en doğru bilgilere ulaşabilmeleri ve modern dünyamızın hizmet standartlarında bir sigorta hizmeti alabilmeleri amacı ile Sosyal Güvenlik Kurumu internette online hizmet uygulamaları ile daha aktif bir hizmet politikası izliyor.

Bu kapsamda da internet üzerinde yer almakta olan Sosyal Güvenlik Kurumu online hizmet uygulamalarını kullanarak, gün içerisinde sadece birkaç dakika içerisinde sigorta mükellefleri emekliliklerine ilişkin olarak en çok merak etmekte oldukları sorulara doğru ve güncel yanıtları alabilme fırsatına sahip olabiliyor. Bu konuda da internette yer alan Sosyal Güvenlik Kurumu emekli maaş sorgulama uygulaması büyük bir avantaj sağlıyor.

Aynı şekilde de sigorta mükelleflerinin ne zaman emekli olabileceklerini en güncel ve en detaylı ayrıntıları ile öğrenebilmeleri konusunda Sosyal Güvenlik Kurumu’nun ne zaman emekli olabilirim uygulaması hizmet veriyor.

http://emeklimaasisorgulama.wordpress.com/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s