Online Emeklilik Hesaplama

ImageOnline Olarak Ne Zaman Emekli Olacağınızı Öğrenin

 

Ülkemizin emeklilik ve soysal güvenlik sistemi, çağın gelişmelerini ve aynı zamanda sürekli olarak gelişmekte olan ülke ekonomimizin gelişim hızına bağlı olarak sürekli olarak değişmeye ve şartlara göre yeniden yapılandırılmaya devam eden bir sistem. Ekonomimizin sürekli olarak gelişmesine ve artan nüfusa bağlı olarak, sigorta kurumlarının üye sayısında belirgin artışların ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Kurumun emeklilere daha verimli ve nitelikli hizmet sağlayabilmesi için gereken yasal düzenlemeler ve emeklilik sisteminin çağın gereklerine göre yeniden düzenlenmesini gerektiriyor.

 

Bu sebeplerle Sosyal Güvenlik Sistemi sürekli olarak bir yeniden yapılanma süreci içerisinde kalarak, değişen günün şartlarına göre daha nitelikli hizmet verebilmek amacıyla revizyonlar yapıyor. Emekliler için yapılan çeşitli iyileştirmelerle günümüzün ekonomik koşullarında daha rahat edebilmeleri sağlanmaya çalışılıyor.

 

2006 yılında sosyal güvenlik sisteminin çok daha nitelikli olarak hizmet verebilmesi amacıyla tek çatı altında birleştirilmesi ve sistemin tamamen yeniden yapılanması sonucunda, sağlık hakları, yaşlılık hakları, emeklilik hakları gibi tüm haklarda köklü değişiklikler yapılmıştır. Aynı yıl tüm kamu kurumlarının online olarak hizmet vermesi amacıyla oluşturulan E-Devlet platformuna en hızlı şekilde uyum sağlayan kurumlardan biri olan SGK, günümüzde birçok işlemin online olarak yapılabilmesini sağlayan alt yapısal dönüşümünü gerçekleştirmiş durumda.

 

Ne zaman emekli olabilirim? Sorusunun cevabını alabilmek bazı durumlarda haftalar süren yazışmalar ve kurum merkezlerine yapılan git-geller sonucu öğrenebilen bir sorgulama türüyken, günümüzde artık sadece birkaç dakika içerisinde yapılabilen işlemler haline dönüşmüştür. E-Devlet platformu üzerinde SGK’ ya ait web sitesi üzerinden emeklilik sorgulama ve benzeri olarak her tür kurumsal sorgulama ve bunun yanı sıra kurumsal birçok işlem online olarak dakikalar içerisinde gerçekleştirilebiliyor.

 

Emeklilik ve sosyal güvenlik sistemimizde yaşanan tüm değişiklikleri ayrıntılı olarak inceleyerek kullanıcılarına sunabilmekte olan web sitemiz, aynı zamanda SGK’ nın online olarak verdiği tüm hizmetlerin kapsamlı incelemelerini kullanıcılarına sunmaktadır. Yapacağınız her türlü işlemin nasıl yapılacağını ve size bu işlemler sırasında nelerin gerektiğini detaylı anlatımlarımız arasında bulabilirsiniz. Ne zaman emekli olurum? Ve benzeri her türlü sorgulamayı online olarak nasıl yapabileceğinizi öğrenmek, online olarak yapılamayan kurumsal işlemlerin ne zaman online yapılacağı veya günümüzde nasıl yapılacağı ile ilgili ayrıntılı bilgiler ve yanı sıra tüm bu işlemler sırasında kurum üyelerine hangi evrakların gerektiği ile ilgili bilgiler platformumuz üzerinde tüm kullanıcılarımıza sunulmaktadır.

 

Sürekli yaşanmakta olan güncellemeler ve değişikliklerle ilgili gündemi takip eden uzmanlarımız aracılığıyla, tüm değişiklikleri eş zamanlı olarak web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Sosyal güvenlik sistemimizi her yönüyle ve detaylı olarak inceleyen web sitemiz, konuyla ilgili olarak hazırlanmış en geniş veri bankasıdır. Sosyal güvenlik ve emeklilikle ilgili olarak aradığınız her sorunun cevabına ulaşabileceğiniz web sitemiz, kullanıcı dostu özelliklerle donatılmış şekilde özel olarak hazırlanmıştır.

 

Aradığınız bilgiye en kısa yoldan ve en kolay şekilde ulaşabilmenizi sağlamak amacıyla özel bir kategorize sistemi ve konu başlıkları sistemi hazırlanmış olan web sitemizde, aradığınız bir konuya ulaşabilmeniz saniyeler içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. En hızlı ve en geniş bilgiye ulaşabileceğiniz platformumuz, sosyal güvenlikle ilgili olarak tüm işlemlerinizdeki en güvenilir kılavuzunuz durumundadır. Emeklilik, sağlık, malullük, yaşlılık, aylık katsayıları, tüm sorgulama çeşitleri ve tüm kurumsal hizmetlerin nasıl yapılacağını öğrenebilmek amacıyla başvurabileceğiniz web sitemiz, sosyal güvenlik sistemimizle ilgili olarak yayın yapmakta olan en geniş ve güvenilir bilgi kaynağı olarak üstün nitelikli bir hizmet sunmaktadır. Tüm sorularınız için başvurabileceğiniz web sitemiz üzerinde tüm cevaplara dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz.

 

www.nezamanemekliolabilirim.biz

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s