E-Devlet Hizmetleri

ImageTürkiye’nin ‘nin Çevrimiçi Lütfen Hizmet Atağı

Türkiye Cumhuriyeti Henuz Yüz Yılı doldurmamış Genç bürokrasiye Sahip Bir ülkedir ettik yürüt Bir Ülke’nin olmakla Birlikte, Yüzlerce Yila dayanmakta Köklü Bir Devlet Sistemi ettik. ÇOK DAHA eskilere dayanmakla Birlikte özellikle Selçuklu İmparatorluğu Döneminde Yaşanan Devlet Yönetimi Dokuzuncu yüzyıla değin Dünyanın En gelismis Devlet sistemlerinden Biri Olarak GELMİŞTİR üzerinde bürokratik temellerin, Zaman İçerisinde geliştirilmesiyle, ettik. Dünyada yaşanmakta Olan gelişmeleri yakalamakta Geri kalmaya başlayan ülkemiz, Türkiye Cumhuriyeti Ile Yeniden Zamana adapte olmuş içerisine GİRMİŞTİR Yenal Bir yeni Köklü gelenekleri Ile TÜM Yenilikleri birbiriyle harmanladığı ettik Täze.

Dünyada Yaşanan Teknolojik Gelişmeler, günümüz Dünyasını Bir speed iletisim çağına sürüklemiş TÜM dünya insanlarının yaşamlarında Geri Dönülmez değişiklikler oluşturmayı başarmıştır ettik ettik. Bilgi met yaşamlarımızın standartlarındaki yükselişin hızına safra informal sağlamakta zorlanmaktayız, Adımda DAHA da hızlandığı Bir çağın Yaşayan tanıkları Olarak onu gelişimin ettik iletisim teknolojilerinin önü alınamaz hızdaki Gelişimi ettik. Bu anlamda TÜM Devlet sistemlerimizin Yaşanan çağın olanaklarını kullanarak, devletimizin YÜKSEK hiza Sahip Bir işlerlik kazanabilmesi hem de VATANDAŞ A.Ş., Kamu Kurumları A.Ş. işletmelere Hızlı ve, KOLAY verimli sekilde HİZMET sağlayabilmesi amacıyla kurulması planlanan ettik E-Devlet platformu, 2006 yilinda Başbakanlığın yetkisiyle Ulaştırma Bakanlığı ‘Nin bünyesinde başlatılmıştır.

E-Devlet Kapısı Olarak ANILAN met platformu ta, devletin TÜM Kamu Kurum kuruluşlarını kapsayan, olarak sorgulama işlemlerin yapılabilmesini olanaklı Kılan Bir sistemin vatandaşların hizmetine sunulmasını amaçlamaktaydı bürokratik ettik çevrimiçi uzerinden kurumların internet ettik. Yüzyıllara dayanmakta Olan Köklü Bir Bürokrasi sisteminin Devam kuruluşları income Kamu kurumlarının, met yeni ortama Yani Dijital ortama informal sağlayabilmesi for, hazırlanan VEYA çıkarılan yeni legal düzenlemelerin Yanı Sıra, TAMAMEN Bir altyapısal çalışmanın onu kurumda yapılmasını gerektiriyordu.

Konunun Üzerine kararlılıkla Giden Devleti Olarak İşlemleri basitten zora Doğru’nun sıralanan Bir yelpaze İÇERİSİNDE vatandaşlarımızın hizmetine sunmaya başladılar çevrimiçi uzerinden kurumların Birer Birer internet ettik TÜM KURUMLAR, met alt YAPISAL hazırlıklarda Kısa Sureler İÇERİSİNDE Uzun Bir Yol alınmasını ettik. Günümüzde ulasilan noktada çalışmanın neredeyse% 60 lık Bir Bölümü Tamamlanmış olmasına ragmen, önceleri günler, Hatta aylar alabilen PEK ÇOK İŞLEM Artık SADECE dakikalar İÇERİSİNDE E-Devlet Sistemi VATANDAŞ Tarafından Gerçekleştirilme kolaylıkla yapılabiliyor onu uzerinden ettik haftalar.

E-Devlet Girişi for kullanilan şifre, onun Türk vatandaşının PTT aracılığıyla Hızlı ve bir sekilde edinebileceği bir sekilde vatandaşların hizmetine sunuluyor KOLAY ettik. E-Devlet şifresi edinen onu Türk vatandaşı, TÜM Kamu Kurum E-Devlet Sistemi üzerindeki web siteleri aracılığıyla PEK ÇOK bürokratik islemi kuruluşlarının ettik, onu atmosferden kolayca yaptırabiliyorlar istedikleri. Onun Geçen Gün hazırlıkların tamamlanmasını konumundadır eden Yenal gereği, internet uzerinden yapılabilen ISLEM sayısını arttırmakta income devletimizin met yenidünyanın özelliklerini en recorder seviyede Kullanan hali, İletişim Hiz çağında competetion Halinde income ülkemizin, Avantajlı Bir konuma yükselmesini saglamaktadir ettik.

Vatandaşlarımıza hak Ettiği degeri Vermek anlamındaki TÜM met Çalışmaların faal olan Olağanüstü Bir ÇABA hızla sunulabilmesi A.Ş., Teknoloji çağında ülkemizin Elde Ettiği rolün de Eklendi çok Önemli recorder seviyede olduğunun Bir isareti Olarak algılanmaktadır ettik. Devletin işlerlik kısmında olusan met speed gelismis ülkelerdeki Sistemlerin Bir benzerinin PEK ÇOK noktada DAHA Iyi şeklinin sistemleştirilmesini saglamistir ettik, kolaylıklar ettik. E Devlet platformu uzerinde gerçekleştirebileceğiniz TÜM işlemlerin AYRINTILI incelemelerinin Yer Aldığı web sitemiz, Konu İle İlgili Olarak hazirlanmis en kapsamlı Bilgi içeriğine Sahip income web sitesidir ettik. E-Devlet platformu ile İlgili Olarak ögrenmek istediginiz her konuda kapsamlı cevaplar bulabileceğimiz web sitemiz, alanlarında uzmanlaşmış yönetici kadrosunun, TÜM gelişmeleri izleyerek Eş Zamanlı Olarak Kullanıcılarına aktardığı Bir platformdur.

 

www.e-devletgirisi.net

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s