BağKur Sorgulama Bilgisi

BAĞ-KUR PRİM BORÇLARIEsnaf, sanatkar Bağımsız Çalışanların Sigorta Kurumu Bağkur A.Ş.

Gelişen Ülke’nin ekonomimiz Günün şartlarına Bagli Olarak continuous genişletilmekte income Sosyal guvenlik sistemimizce 1971 yilinda dağıtımı Kurulan ettik Bağkur , dönemin Ekonomik sisteminde gereklı görülmüş, esnaf mı, Hayvanların gideceği Sahibi tab Ticari kişilerin sağlık, sosyal, malullük, Emeklilik sigortası İşlemleri Yürüten Kurum Olarak 2006 Yılına Kadar FAALİYET A.Ş. göstermiş kurumdur.

Diğer Sosyal Güvenlik kurumlarından farkli Özellikler niteliklere de Sahip Olan Kurum, Üyelerinin esnaf Olması özelliğine dayanarak, prim ödemelerinde kesinti yaşanması durumunda safra Geriye Doğru borçlanabilme olanağı sunmaktadır ettik. 2006 yilinda Kabil 5502 Edilen Sayılı kanun gereğince, Günün Değişen şartlarına informal sağlamak Sosyal guvenlik sisteminin DAHA nitelikli HİZMET sunabilmesi amacıyla, farkli sektörlere HİZMET vermekte income TÜM Sosyal guvenlik Kurumları Sosyal Güvenlik Kurumu Delos Altında tek merkezde toplanmıştır ettik. Bu Birleşim sonucunda TÜM Üyelerini SGK un TÜM Üyelerinin İşlemleri günümüzde SGK aracılığıyla yürütülmeye Devam edilmektedir ‘ya Bağkur Verifiability’.

1971 yilinda Bağkur ‘un Sigorta Sistemi gereğince dağıtımı Kurulan, Yıllar boyunca ülkemizde Yaşanan Ağır Ekonomik KOŞULLAR Karşısında Diğer Sigorta kurumlarının sunduğu hizmetlere GÖRE oldukca Geri olusan Farkın kapatılması sağlanmaya çalışılmıştır Çeşitli iyileştirmelerle Arada ettik Kalmis. TUM met çalışmalara ragmen kurumların birleştiği 2006 Yılına Kadar maalesef aradaki fark yeterince kapatılamamıştır. 2006 yilinda başlatılan Yeniden yapılanma Süreci Kapsamında oluşturulan yeni sistemli.Çantalı sonucunda günümüzde Bağkur Üyeleri de Diğer Sosyal guvenlik Kurum üyeleriyle BENZER nitelikte HİZMET Almaya Başlamıştır.

Esnafların power Koşulları Kapsamında sunulan olanaklardan Biri income Bağkur prim borçlanması ÖZELLİĞİ, Diğer TÜM Sigorta kurumlarından Farklı Bir özelliktir. Bağkur BORÇ sorgulama islemi met sebeple kurumun Üyeleri açısından oldukca Önemli sıklıkla başvurulan Bir işlemdir ettik. 2006 yilinda kurulması kararlaştırılan E-Devlet platformu, TÜM Kamu Kurum kurumların Çeşitli Hizmetleri Online Olarak met platformu uzerinden vatandaşlara sunmasını amaçlayan Teknolojik Bir hamledir ettik kuruluşlarını kapsayan ettik. Kurumların met Teknolojik İŞLEMLERİ sunabilmesi for gereklı alt Yapı düzenlemelerini tamamlamasını konumundadır eden süreçlerde, çevrimiçi Olarak sunulan Eklendi çok Çeşitli Hizmetler, E-Devlet platformu aracılığıyla, ilgili kurumların, ilgili web siteleri uzerinden verilmektedir.

E-Devlet Yanı Sıra E-SGM HİZMET platformları uzerinden sunmakta income Sosyal Güvenlik Kurumu, kurumun TÜM Üyelerinin Geçmiş, kaldırıldığı döneme AIT Çeşitli sorgulamalarını Online Olarak yapabilmelerini saglamaktadir. A.Ş. Bağkur sorgulama islemleri de met kapsamda E-Devlet platformu Ile E-SGM platformları uzerinden Birkac dakika KOLAY bir sekilde yapılabilmektedir.

TUM Sosyal Güvenlik sistemimiz ile İlgili Olarak TÜM Değişiklikleri Eş Zamanlı Olarak izleyerek, TÜM gelişmeleri Uzman yorumlarıyla Kullanıcılarına aktarmakta income web sitemiz, Ayni zamanda Bağkur, Emekli Sandığı, SSK, SGK kurumlarının TÜM Online Olarak Üyelerinin E-Devlet ettik ettik E-SGM platformları uzerinden gerçekleştirebildikleri TÜM İşlemleri AYRINTILI Olarak Konu başlıklarıyla TÜM Kullanıcılarına aktarmaktadır. Yeniden yapılanma Süreci İçerisinde income Sosyal guvenlik sistemimiz ile İlgili continuous olarak yapılan değişiklikler iyileştirmelerle uzerinden yapabileceğiniz TÜM İŞLEMLERİ nasıL yapabileceğinizi öğrenebileceğiniz en Genis tr Güvenilir BİLGİLERİ bulabileceginiz Bir Kaynak sitedir ettik çevrimiçi HER TÜRLÜ ayrıntıyı en güncel haliyle konumundadır edebileceginiz web sitemiz, olarak internet ilgili ettik.

Çevrimiçi Olarak internet uzerinden yapamadığınız TÜM işlemler ile İlgili de AYRINTILI Bilgi bulabileceginiz web sitemiz, kullanıcılarımızın vakit kaybetmeden aradıkları cevaplara ulaşabilmelerini amaçlayarak, Özel Olarak oluşturulmuş Bir kategorize sistemine Konu Başlıkları Halinde sunulan içeriklere sahiptir ettik. TUM vatandaşlarımızı ilgilendirmekte income Sosyal guvenlik sistemimizle ilgili ögrenmek istediginiz her konuda Bilgi bulabileceginiz web platformumuz, sizlere en güncel BİLGİLERİ tr Güvenilir şekildeki Bilgiler Olarak sunmaya özen göstermektedir.

www.bagkursorgulama.net

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s