SGK Vizite Giriş

SGK Vizite GirişSosyal Güvenlik Kurumu resmi internet sitesi üzerinden SGK vizite giriş işlemlerini çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu vizite giriş işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için Sosyal Güvenlik Kurumu resmi internet sitesi üzerinde yer almakta olan online hizmet sayfasını ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Ülkemizde sigortalı olarak çalışmakta olan vatandaşların Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından sigortalı olarak sunulmakta olan haklardan yararlanabilmesi için bu belgeye ihtiyaçları bulunmaktadır.  SGK vizite giriş sayesinde ülkemizde sigortalı olarak çalışmakta olan vatandaşlar yaşadıkları iş kazaları gibi durumlarda iş göremez durumda olmaları halinde sağlık hizmetlerinden yararlanabilmesine olanak sağlamaktadır.

SGK Vizite Girişi Nasıl Yapılır

SGK vizite giriş işlemi internet üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. İnternet üzerinden Sosyal Güvenlik Kurumu vizite giriş işlemini gerçekleştirebilmeniz için Sosyal Güvenlik Kurumu resmi internet sitesi üzerinde yer almakta olan online hizmet sayfasını açmanız ve e-sgm uygulamasına girmeniz gerekmektedir. Açılan sayfa içerisinde Sosyal Güvenlik Kurumu vizite giriş işlemi iş verenler tarafından yapılmalıdır.

Açılan sayfa içerisinde sizden kullanıcı kodu ve iş yeri şifresi gibi bilgiler talep edilmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra kolay ve hızlı bir şekilde Sosyal Güvenlik Kurumu vizite giriş işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s