BAĞ-KUR Sicil No

BAĞ-KUR Sicil NoSosyal Güvenlik Kurumu online hizmet uygulamalarını kullanarak Bağ-Kur sicil no öğrenme işleminiz Sosyal Güvenlik Kurumu online hizmet sayfasını açmanız ve açılan sayfa içerisindeki e-sgm uygulamasına tıklamanız gerekmektedir. Bu e-sgm uygulaması üzerinde herhangi bir şifre girmeden T.C. kimlik numaranız ile Bağ-Kur sicil no öğrenme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bağ-Kur Sicil No Nasıl Öğrenilir

Bağ-Kur sicil no öğrenme işlemi için Sosyal Güvenlik Kurumu online hizmet sayfasında yer alan online hizmet uygulaması e-sgm’yi açmanız ve sayfa içerisinde sizden istenen T.C. kimlik numarası, doğum tarihi, cilt numarası ve nüfusa kayıtlı olunan il gibi başkaların bilemeyeceği niteliklerdeki kişisel bilgilerinizi doğru olarak girmeniz gerekmektedir.

Daha sonra sayfanın en altında yer almakta olan güvenlik kodunu da girerek sorgula sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfa içerisinde sağ kısımda yer almakta olan liste içerisindeki en üstteki tescil kaydı tespiti seçeneğine tıklamanız ve tıkladığınızda açılan alt kategoriler içerisinden tescil kaydı tespiti 4B seçeneğine tıklayarak Bağ-Kur sicil numarası öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s