Tarım Sigortası Sorgulama

Tarım Sigortası SorgulamaSosyal Güvenlik Kurumu’nun resmi internet sitesi üzerinde yer alan e-sgm uygulaması üzerinden tarım sigortası sorgulama işleminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilme olanağınız bulunmaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun resmi internet sitesi üzerinde yer alan e-sgm uygulaması üzerinden tarım sigortası ile ilgili olarak sorgulama işleminizi gerçekleştirebilmeniz için Sosyal Güvenlik Kurumu’nun resmi internet sitesi üzerinde yer alan online hizmetler sayfasını ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Tarım sigortası sorgulama nasıl yapılır

Tarım sigortası sorgulama işleminizi internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için Sosyal Güvenlik Kurumu’nun resmi internet sitesi üzerinde yer alan online hizmet uygulaması e-sgm’yi açtıktan sonra sizden istenmekte olan T.C. kimlik numarası, doğum tarihi, nüfusa kayıtlı olunan il ve nüfusta yazan cilt numarası bilgilerinin girilmeniz gerekmektedir.

Daha sonra açılan sayfa içerisinde sayfanın sağ kısımlarında yer almakta olan seçenekler arasından hizmet bilgisi seçeneğine tıkladıktan sonra açılan alt kategorileri içerisinden 4B hizmet bilgisi sekmesine tıklayarak tarım sigortası sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s