SSK Borç Ödeme

SSK Borç Ödemeİnternet üzerinden sigortanız ile ilgili olan pek çok işleminizi günümüzde artık mesai saatini beklemeden günün herhangi bir saati ve kurum binasına gitmeden evinizden internete erişim sağlayarak gerçekleştirebilme olanağınız bulunmaktadır.

İnternet üzerinden SSK borç ödeme işleminizi kolay ve hızlı bir şekilde online olarak ödemeniz için alt kısımda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Bağlantı içerisinde sizden istenen bilgileri girerek varsa olan borçlarınızı liste halinde görüntüleyebilir ve SSK borç ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

SSK Borç Ödeme Nasıl Yapılır

SSK borç ödeme işleminiz için alt kısımdaki bağlantıya bastığınızda açılan sayfa içerisinde sizden ilk olarak T.C. kimlik numaranızı ya da vergi kimlik numaranızı ya da SSK sicil numaranızı girmeniz istenmektedir. Daha sonra sorgu tipini seçmeniz ve en son olarak güvenlik kodunu yerine doğru bir şekilde sorgula sekmesine basmanız gerekmektedir.

Bu sayede var olan borçlarınızı liste halinde görerek dilediğinizi online olarak SSK borç ödeme işlemi ile ödeyebilirsiniz. Ancak bu işlemi sadece hafta içi mesai saatleri içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

SSK Borç Ödeme İçin Lütfen Tıklayınız.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s