TC İle Emeklilik Hesaplama

Emeklilik Hesaplamaİnternet üzerinden Sosyal Güvenlik Kurumu ile ilgili olan pek çok işleminizi artık çok daha hızlı ve çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilme olanağınız bulunmaktadır. Bu noktada da internet üzerinden T.C. ile emeklilik hesaplama işleminizi gerçekleştirilebilme olanağınız bulunmaktadır. İnternet üzerinden ne zaman emekli olacağınızı ve emekliliğinize dair tüm ayrıntılı, en doğru ve en güncel bilgilerinizi kolay ve hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

T.C. ile Emeklilik Hesaplama Nasıl Yapılır

İnternet üzerinden T.C. ile emeklilik hesaplama işleminizi sadece birkaç dakika içerisinde yapabilme olanağınız bulunmaktadır. Bu noktada bu işlemi internet üzerinden nasıl ve nereden yapacağınız konusunda sizlere detaylı olarak anlatımı bu yazımızda yapıyoruz.

Yazının sonunda vermiş olduğumuz bağlantıya tıkladığınız takdirde ilgili uygulamaya erişim sağlayabilirsiniz. Daha sonra T.C. kimlik numaranızı, SSK sicil numaranızı, babanızın adını, nüfusunuzun kayıtlı olduğu il ve ilçe ve en son olarak doğum tarihi bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girdikten sonra ise sorgula sekmesine tıklayarak T.C. ile emeklilik hesaplama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

TC İle Emeklilik Hesaplama İçin Lütfen Tıklayınız.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s