Emekli Maaşı Hesaplama

İnternet üzerinde yer almakta olan olanaklar ve hizmet alanları sayesinde artık pek çok alanda sahip olduğunuz kolaylıklara ve avantajlara Sosyal Güvenlik Kurumu ile ilgili olarak gerçekleştireceğiniz sigorta işlemleriniz esnasında da sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken internet üzerinde yer almakta olan bu Sosyal Güvenlik Kurumu uygulamalarına erişim sağlamak olacaktır.

Online Emekli Maaşı Hesaplama

İnternet üzerinden oldukça kolay bir şekilde emekli maaşı hesaplama işleminizi gerçekleştirebilir ve ne kadar emekli maaşı alacağınızı en doğru şekilde hesaplayabilir ve öğrenebilirsiniz. Bunun için internet üzerinde Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından hizmete sokulmuş olan bir online uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamaya ise yazının altında size vermiş olduğumuz bağlantı sayesinde kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bu uygulama üzerinde sizden T.C. kimlik numaranız, SSK sicil numaranız, baba adı, nüfus il, nüfus ilçe ve doğum tarihi gibi kişisel bilgileri girmeniz istenmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra sadece sorgula sekmesine tıklayarak emekli maaşı hesaplama işleminizi tamamlayarak, emekliliğinizde ne kadar aylık alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Emekli Maaşı Hesaplama İçin Lütfen Tıklayınız.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s