SGK İşe Giriş Tarihi Öğrenme

SGK İşe Giriş Tarihi ÖğrenmeEskiden zaman almakta olan SGK işe giriş tarihi öğrenme işlemi günümüzde artık çok daha basit bir hale gelmiştir. İnternet üzerinde yer almakta olan E-SGM uygulaması üzerinden SGK işe giriş tarihi öğrenme işleminizi istediğiniz bir noktadan, dilediğiniz bir saatte internete erişim sağlayarak öğrenebilirsiniz.

Bunun için yazımızın altında size vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfa içerisinde şifresiz olarak işlemin gerçekleştirilebiliyor olması nedeni ile güvenlik amaçlı olarak sizden kimlik numaranızı, doğum tarihinizi, kimlik cilt numaranızı ve nüfusa kayıtlı olduğunuz il veya ilçe gibi sizden başka kimsenin bilemeyeceği kişisel bilgiler istenmektedir.

SGK işe giriş tarihi öğrenme işlemi için sayfa içerisinde alt kısımda yer alan resimdeki güvenlik kodunu da boş kutuya doğru olarak yazdıktan sonra sorgula sekmesine basmanız gerekmektedir. Açılan sayfa içerisinde SGK işe giriş tarihi öğrenme işleminiz için sol kısımdaki sütun yer alan seçenekler arasından hizmet bilgisi seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.

Bu sayede alta doğru açılan kutu içerisinde sizden hangi sisteme bağlı olduğunuz sorulmaktadır. Burada 4A hizmet bilgisi seçeneğine tıklayarak kolay ve doğru bir şekilde SGK işe giriş tarihi öğrenme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

SGK İşe Giriş Tarihi Öğrenme İçin Lütfen Tıklayınız.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s