Emekli Sandığı Sorgulama

Emekli Sandığı SorgulamaGünümüzde artık oturduğunuz yerden oldukça kolay ve hızlı bir şekilde emekli sandığınız ile ilgili olan sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinde yer almakta olan Emekli Sandığı sorgulama işleminizi internet üzerinden gerçekleştirebilmeniz amacı ile yazımızın sonunda yer almakta olan E-SGM uygulamasına yönlendirilmekte olan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir.

Emekli Sandığı sorgulama nasıl yapılır

Emekli Sandığı sorgulama işleminiz için yazımızın sonunda yer almakta olan bağlantıya tıkladığınız takdirde yönlendirilmekte olduğu E-SGM uygulaması üzerinden şifresiz olarak işleminizi gerçekleştirebilmeniz için sizden başka kimsenin bilemeyeceği niteliklerdeki istenen bilgileri girmeniz gerekmektedir.

Bu noktada T.C. kimlik numarası, doğum tarihi, nüfusta yer alan cilt numarası ve nüfusa kayıtlı olunan il bilgilerini girmesi gerekmektedir. Bu işlemin ardından da güvenlik kodunun da girilmesi ve sorgula sekmesine tıklanması gerekmektedir.

Bu noktada açılan sayfa içerisinde yer almakta olan seçenekler içerisinde en üstte yer alan seçenek olan tescil kaydı tespiti sekmesine tıklamanız ve daha sonra alt kısmında açılan alt kategoriler içerisinden de tescil kaydı tespiti 4C seçeneğine tıklayarak Emekli Sandığı sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Emekli Sandığı Sorgulama İçin Lütfen Tıklayınız.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s