E-Devlet Hizmet Dökümü

E-Devlet Hizmet Dökümü Günümüzde artık E-Devlet sistemi vatandaşların internet üzerinden tüm devlet kurumları ile ilgili olan işlemlerini oldukça kısa bir süre içerisinde çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmesine olanak sağlamaktadır. İnternet üzerinde yer almakta olan bu E-Devlet sistemi üzerinden Sosyal Güvenlik Kurumu ile ilgili olan hizmet dökümü alma işleminizi de sadece birkaç dakika içerisinde kolay bir şekilde alabilirsiniz.

E-Devlet hizmet dökümü nasıl alınır

E-Devlet hizmet dökümü işleminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz amacı ile yazının sonunda size vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Bu noktada açılan sayfa içerisinde E-Devlet şifresine ve kimlik numarasına ihtiyacınız bulunmaktadır.

E-Devlet hizmet dökümü işlemi için açılan sayfa içerisinde yer almakta olan hizmetler sekmesine basılması gerekmektedir. Bu işlemin ardından açılan sayfa içerisinde de tüm bakanlık ve müdürlükler yer almaktadır. Bunların arasından Sosyal Güvenlik Kurumunun bulunması gerekmektedir. Alfabetik sıralama içerisinden Sosyal Güvenlik Kurumunu bulduktan sonra alt kategori olarak yer almakta olan 4A hizmet dökümü seçeneğine tıklanması gerekmektedir.

Bu sayede E-Devlet hizmet dökümü işleminizi sadece birkaç dakika içerisinde kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet Hizmet Dökümü Almak İçin Lütfen Tıklayınız.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s