SSK Gün Dökümü

SSK Gün Dökümü

Günümüz dünyasında teknolojinin büyük bir süratteki gelişimi sayesinde tüm dünya genelinde insanlara sunmakta olduğu olanakların çeşitliliği de büyük bir süratle artış gerçekleştirmektedir. İnternetin insanların yaşamları içerisinde kendine büyük ve önemli bir yer edinmesinin dışında insanların yaşamlarını kolaylaştırmaktadır.

Bu neden ile Sosyal Güvenlik Kurumu da vatandaşlara daha iyi bir hizmet verebilmek amacı ile internet üzerinde oldukça aktif olarak çalışmaktadır. Bu noktada vatandaşların internet üzerinden SGK gün dökümü alabilmeleri için farklı olanakları sunmaktadır.

E-Devlet sistemi üzerinden şifreli olarak alınabilmekte olan SSK gün dökümü artık internet üzerinden Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından vatandaşların hizmetine sunulan E-SGM sistemi üzerinden de alınabilmektedir.

Alt kısımda verdiğimiz bağlantı adresine tıklayarak gün dökümü alabileceğiniz E-SGM sistemine erişim sağlayabilirsiniz. Bağlantıya tıkladıktan hemen sonra açılan sayfa içerisinde sizden kimlik numarası, doğum tarihi, nüfusa kayıtlı olunan il ve cilt no gibi şahsi bilgiler talep edilmektedir. Bu bilgileri doğru bir şekilde girdiğiniz takdirde gün dökümü alma işlemini şifreye ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde internet üzerinden alabilirsiniz.

SSK Gün Dökümü İçin Lütfen Tıklayınız.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s