SGK Sigorta Sorgulama

SGK Sigorta Sorgulama

Sosyal Güvenlik Kurumu artık internet üzerinde yer almakta olan SGK Sigorta Sorgulama uygulaması sayesinde artık vatandaşlar internet üzerinden sorgulama işlemi gerçekleştirilmektedir. Vatandaşlar internet üzerinde yer almakta olan E-SGM sistemi sayesinde artık işlemlerini çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Vatandaşlar artık internet üzerinde yer almakta olan bu sistem sayesinde vatandaşlar işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. İnternet üzerinden sigorta sorgulama işlemini gerçekleştirebilmeniz için alt tarafta vermiş olduğumuz bağlantı sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Vatandaşlar artık internet üzerinde yer almakta olan sistem sayesinde bu işlemlerini internetten gerçekleştirebilmektedir.

Bu açılan sayfa içerisinde yer almakta olan kimlik numarası, doğum tarihi, cilt no ve doğum tarihi kısımlarına bu şahsi bilgilerin doğru bir şekilde girmesi gerekmektedir. Vatandaşlar bu sistem sayesinde sigortaları hakkındaki en genel bilgileri rahat bir şekilde sadece birkaç dakika içerisinde rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir.

Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesinde yer almakta olan bu sistem sayesinde vatandaşlar işlemlerini çok daha kolay bir şekilde sorgulama işlemlerini rahat bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

SGK Sigorta Sorgulama İçin Lütfen Tıklayınız.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s