Rapor Girişi

Rapor Girişi

Sosyal Güvenli Kurumu artık vatandaşların çok daha kaliteli bir hizmet verebilmesi için internet üzerinde daha aktif bir rol üstlenmektedir. Vatandaşların raporlu olara geçirmekte olduğunuz süre içerisinde işverenlerin kestiği ödeme ile SGK rapor girişi parası olarak Sosyal güvenlik Kurumu tarafından vatandaşa verilmektedir.

Vatandaşların sağlıkları neden ile yaşadıkları rahatsızlıkları nedeni ile raporlu olarak geçirdikleri süreç içerisinde rapor günü üzerinden hesaplanacak ve size Sosyal Güvenlik Kurumu rapor girişi parası ödenmektedir.

Sizde rapor girişlerinizi çok daha kolay bir şekil gerçekleştirebilmeniz için alt kısımda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Vatandaşlar açılan bu sayfa içerisinde yer almakta olan E-Devlet sistemi üzerinden gerçekleştirebilmektedir.

2008 senesinden beri vatandaşların çok daha kaliteli ve çok daha hızlı bir hizmet alabilmesi hizmet vermekte olan E-Devlet sistemi sayesinde rapor ödemelerini ve rapor durumlarını sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilmektedir.

Eğer E-Devlet şifreniz yok ise mutlak suret ile PTT şubelerinden herhangi birine giderek 2 TL karşılığında şifre alınması gerekmektedir. Sistem içerisinde yer alan hizmetler kısmından rapor ile ilgili tüm detaylara ulaşabilmektedir.

Rapor Girişi İçin Lütfen Tıklayınız.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s