SSK Gün Sayısı Hesaplama

SSK Gün Sayısı Hesaplama

Dünya genelinde teknolojinin büyük bir sürat ile gelişimini sürdürmesi neticesinde tüm dünya genelinde insanlara vermiş olduğu olanakların yelpazesi de büyük bir sürat ile artış göstermektedir. İnternetin insanların yaşamları içerisinde kendine büyük ve önemli bir yer edinmesinin dışında insanların yaşamlarını kolaylaştırmaktadır.

Bu neden ile Sosyal Güvenlik Kurumu da vatandaşlara daha iyi bir hizmet verebilmek amacı ile internet üzerinde oldukça aktif olarak çalışmaktadır. Bu noktada vatandaşların internet üzerinden SGK gün dökümü alabilmeleri için farklı uygulama ve hizmetler sunmaktadır.

E-Devlet sistemi üzerinden şifreli olarak alınabilmekte olan SGK gün sayısı hesaplama artık internet üzerinden Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından vatandaşların hizmetine sunulan E-SGM sistemi üzerinden de hesaplama işlemi yapılabilmektedir.

Yazının sonunda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak E-SGM sistemine giriş yapabilirsiniz. Bağlantıya tıkladıktan sonra açılan sayfa içerisinde sizden kimlik numarası, doğum tarihi, nüfusa kayıtlı olunan il ve cilt no gibi şahsi bilgiler talep edilmektedir.

Bu şahsi bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra son olarak güvenlik kodunun yerine doğru bir şekilde girilmesi ile gün sayısı hesaplama işlemini şifreye ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

SSK Gün Sayısı Hesaplama İçin Lütfen Tıklayınız.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s