SSK Prim Sorgulama

SSK Prim Sorgulama

Günümüz dünyasında artık vatandaşlar internet üzerinden özellikle Sosyal Güvenlik Kurumu başta olmak üzere pek çok resmi kurum ile ilgili olan işlemlerini oturdukları yerden kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilme olanağına sahip olabilmektedir.

Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için Sosyal Güvenli Kurumu tarafından internet üzerinde hizmete sunulmuş olan E-SGM hizmetini kullanmanız gerekmektedir. Bu noktada bu hizmetin sunmakta olduğu olanaklardan yararlanabilmek için alt kısımda vermiş olduğumuz bağlantı linkine tıklamanız gerekmektedir.

Alt kısımdaki bağlantı ile açmış olduğunuz sayfa içerisinde sizden kimlik numarası, cilt no, doğum tarihi ve nüfusa kayıtlı olunan il bilgileri istenmektedir. Bu bilgileri doğru bir şekilde girdiğiniz takdirde sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından internet üzerinden vatandaşlara hizmet sunabilmek amacı ile hizmete açılmış olan E-SGM sistemi üzerinden SSK Prim Sorgulama işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebildiğiniz gibi aynı zamanda da hizmet dökümü ve diğer sorgulama işlemleri olmak üzere pek çok işleminizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinde yer alan bu sistem ile oturduğunuz yerden dilediğiniz zaman sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

SSK Prim Sorgulama İçin Lütfen Tıklayınız.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s