GSS Sorgulama

GSS Sorgulama

Günümüzde vatandaşlar artık Sosyal Güvenlik Kurumu ile ilgili olan pek çok işlemini internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. İnternet üzerinde Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından vatandaşların hizmetine sunulmakta olan uygulama ve hizmetler sayesinde vatandaşlar kurum ile olan özellikle sorgulama işlemlerini oturdukları yerden kolay bir şekilde yapabilmektedir.

Bu noktada internet üzerinde yer almakta olan bir hizmet sayesinde vatandaşlarımız GSS sorgulama işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Vatandaşlar artık yapmış oldukları ve yapmaları gereken sigorta sorgulama işlemlerini internet üzerinde yer alan Genel Sağlık Sigortası sorgulama hizmeti üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmektedir.

Alt kısımda size vermiş olduğumuz bağlantı üzerinden sorgulama sayfasına giriş yapabilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan ilk boşlukta sizden SSK sicil no veya TC kimlik numaranızı ya da vergi imlik numaranızı girmeniz istenmektedir. Bir sonraki kısımda ise sorgulatmak istediğiniz seçeneği seçmeniz gerekmektedir.

En son olarak da sayfada yer alan güvenlik kodunu doğru bir şekilde girdikten sonra sorgula sekmesine basarak sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

GSS Sorgulama İçin Lütfen Tıklayınız.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s