SSK Randevu

SSK Randevu

Günümüzde artık tüm dünya genelinde büyük bir hız ile gelişmekte olan teknoloji sayesinde artık insanlar pek çok alanda internetin olanaklarından yararlanabilmektedir. Büyük bir hız ile gelişmekte olan teknoloji sayesinde artık ülkemizde de resmi kurumlar ve hastane gibi pek çok alanda çeşitli olanaklardan yararlanılabilmektedir.

SSK randevu artık günümüzde internet üzerinden online olarak alınabilmektedir. Vatandaşlar hastane ile ilgili işlemleri için önceden randevu alarak sabah erken saatlerde hastane kapısında bekleme mecburiyetinden ve çilesinden kurtulmaktadır. Vatandaşlar internet üzerinde yer almakta olan ve Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşın hizmetine sunulmuş olan hastane randevu merkezi sistemine alt kısımda vermiş olduğumuz bağlantı sayesinde kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Günümüzde ülkemizin her bir noktasında yer alan hastane için vatandaşlar tek bir merkezden randevu alabilme olanağına sahip olabilmektedir. Vatandaşlar internet üzerinden diledikleri güne müsait olan vakitler için saatine kadar randevu alabilmektedir. Bu sayede randevu saatinde orada olarak sıra bekleme mecburiyetinden kurtulmaktadır.

İnternet üzerinden randevu alabilmek için verdiğimiz bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. İlk olarak üye olunması gerekmektedir. Üye olduktan hemen sonra oluşturulan şifre ve kimlik numarasını girerek dilenen zamana randevu alınabilmektedir.

SSK Randevu İçin Lütfen Tıklayınız.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s